יום גיבוש עובדים לחברות ומפעלים בסטודיו גולן

רעיון ליום גיבוש לעובדים

מחפשים רעיון ליום גיבוש לעובדי החברה או המפעל?
אולפן ההקלטות שלנו בסטודיו גולן ערוך ומוכן לקבל את הכישרונות הגדולים של החברה שלכם כדי להקליט את השיר הכי וואו שתוכלו לדמיין לאירוע החברה הקרוב שלכם וגם לצלם קליפ עובדים מדהים ומצחיק מלא הנאה.
עובדי החברה הולכים להנות מיום כיף שכולו חוויה.

נתחיל עם כתיבת מילים לשיר ייחודי

את המילים לשיר שעובדי החברה תיכף מקליטים, נוכל לכתוב עבורכם. אנחנו נדבר איתכם על הבדיחות האישיות בחברה, ההוואי החברתי, על מה אסור לוותר וחייבים להכניס לשיר. כל מה שתגידו לנו בשיחה יכנס לתוך מכשיר עיבוד המילים ויצירת התוכן המקורי ולבסוף נוציא מילות שיר קליטות שיחוברו על בסיס מנגינה של שיר מוכר כך שאת הלחן כבר כולם מכירים ופשוט ישירו עם המילים הייחודיות שכתבנו בשבילכם.

הקלטת שיר לעובדים

עובדי החברה או המפעל יגיעו ליום הקלטות שכולו גיבוש ופאן אחד גדול.
זה הזמן להוציא את הכישרונות הגדולים, אלו שלא מפסיקים לזמר תוך כדי עבודה, אלה שהמוזיקה היא הדלק שמניע אותם. אפשר גם את הזייפנים כמובן, אצלנו בסטודיו יש את הכישורים הטכניים והאנושיים שיוכלו להתמודד עם רמות זיוף גבוהות במיוחד ולהפוך את זה ללהיט הבא של החברה. זיופים עד גבול מסויים, כן?

צילום על מסך ירוק

אחרי שיהיה לנו שיר מוכן, נעבור לאולפן הצילום, שם יהיה מסך ירוק גדול ומצלמה. העובדים ישירו את השיר יחד עם הפלייבק מושמע ברקע, ירקדו, ישתוללו, ויצלמו את עצמם שרים.

אז למה מסך ירוק אתם שואלים?

את המסך הירוק נוכל להחליף אחר כך בעריכה לכל רקע שתבחרו. תמונה מהמפעל? במשרד של המנהל? אפשר גם רחוק יותר, מה דעתכם על פריז? כל תמונה שתרצו לשתול ברקע, תהיה שם.

מה עם כתוביות לקליפ?

כמובן! אנחנו יודעים שכשתציגו את הקליפ באירוע החברה, ביוטיוב או בוואטסאפ, לא כולם יכירו את המילים ובטח ירצו להצטרף לשיר המהמם החדש שלכם. אז כדי שכולם יוכלו לשיר יחד גם מילות השיר יופיעו ככתוביות במהלך הקליפ.

החלטתם שהולכים על יום כיף לעובדים בסטודיו גולן?

מעולה. השאירו לנו פרטים כאן, אנחנו כבר נדאג לחזור אליכם עם שאר הפרטים והעלויות.

רוצים להתקשר אלינו ישירות? גם טוב, זה הטלפון שלנו לבירור כל הפרטים על היום הזה: 077-210-2644

איפה ממוקם הסטודיו שלנו?

הסטודיו שלנו נמצא בתוך קרית שמונה. הכתובת היא הרצל 69, קרית שמונה. אפשר גם פשוט לכתוב בוויז: סטודיו גולן.

דילוג לתוכן