5 טיפים לצילום המנה המושלמת

במציאות הנוכחית אנשים אוכלים עם העיניים, מה שנראה טוב זה מה שמוכר. יש לך עסק של מסעדה? פתחת בלוג אוכל? מבקרת מסעדות? כל הדברים האלה דורשים צילומים מוצלחים של מנות האוכל כדי למשוך קהל שיעקבו אחרייך וכמובן ירצו לאכול את האוכל שלך.
בדיוק בגלל זה ריכזנו עבורכם 5 טיפים לצילום המנות שלכם- 

  1. זווית צילום- מנות גבוהות עם נפח חשוב לצלם מזווית צדדית כדי שהמנה תראה גבוהה ומרשימה. לעומת זאת, מנות שנחשבות נמוכות כמו לדוגמא- צלחת של ארוחת בוקר, סלט, פיצה וכו' נצלם מלמעלה, מזווית גבוהה.
  2. צלחות המנה ותפאורה- הטיפ הזה מיועד יותר לחדשים מבינכם שמבשלים בבית והחליטו לפתוח לעצמם בלוג אינטרנטי או עמוד אינסטגרם, המנה צריכה להראות מרשימה, צבעונית, למשוך את העין. כשמצלמים צריך לדאוג לתפאורה מסודרת ומתאימה, לשים לב שכל מה שרואים ברקע התמונה נקי ומסודר.
  3. תרסיס מים- מכירים את הפרסומות של קוקה קולה? איך תמיד על הבקבוק נופלות טיפות מים ובסוף הפרסומת כל מה שבא לכם זה לקחת שלוק? גם הם משתמשים בתרסיס מים, כן כן תרסיס מים. כשמצלמים פירות וירקות טריים או משקאות קרים מומלץ להתיז מים בתרסיס לפני הצילום כדי לגרום למוצר להראות אטרקטיבי ומגרה.
  4. תאורה נכונה- יש להציב תאורה מתאימה שתאיר את המנה ותציג אותה כמו שצריך. לבעלי המסעדות שבניכם אנו ממליצים להיעזר בצלם מקצועי שמבין בתאורה ויוכל לעשות למנות שלכם תמונות שיגרמו לכל מי שצופה להזיל ריר. מוזמנים להיכנס לעמוד צילום האוכל והמסעדות שלנו ולהתרשם מהתמונות.
  5. עריכת התמונות- כל תמונה זקוקה לעריכה שתבליט את הצבעים ותהפוך את התמונה למושכת אפילו יותר. למי שמצלם עם הטלפון אנחנו ממליצים בחום על האפליקציה- LIGHT ROOM.

    עכשיו כשיש בידכם את התמונות המושלמות לכו ומלאו את האינסטגרם העסקי שלכם בתמונות מקצועיות, מרשימות, מגרות והכי חשוב- שיהיה טעים.

בהצלחה!