שיעורי פיתוח קול בסטודיו גולן

פיתוח קול עם סיוון דרי

מה זה בעצם פיתוח קול?

שיעורי פיתוח קול נועדו לפתח את היכולות המוזיקליות שלכם ולחזק את שרירי מיתרי הקול.
במסלול לימודי פיתוח קול בסטודיו גולן התלמידים מקבלים חוויית לימוד באולפן הקלטות מקצועי מה שמקנה להם ניסיון בעולם המוזיקה. בשיעורים עובדים על שמיעה מוזיקלית, תרגילי נשימה נכון, שיפור הדיקציה והגשת שיר. לאחר עשרה שיעורים מקבלים הקלטת שיר מתנה.

מה עושים בשיעור פיתוח קול?

בשיעורי פיתוח קול אצלנו בסטודיו גולן עובדים על תרגילי נשימה סרעפתית נכונה, חימום קולי, תרגילי הגייה ודיקציה, פיתוח שמיעה, הגשת טקסט והופעה מול קהל.

איך זה עוזר לפתח את הקול?

מיתרי הקול הם בעצם שרירים שצריך לפתח אותם. ממש כמו בחדר כושר, עבודה נכונה, אימונים והתמדה על שרירי מיתרי הקול יבטיחו שיפור משמעותי ביכולות השירה שלכם. 

מורה לפיתוח קול - סיוון דרי

באולפן ההקלטות בסטודיו גולן קיים מסלול פיתוח קול שמועבר על ידי סיוון דרי.
סיוון היא זמרת יוצרת, בוגרת בית ספר רימון למוסיקה ובית ספר אובר טון עם צדי צרפתי. מלמדת פיתוח קול ומוסיקה בסטודיו גולן ובבתי ספר כ-10 שנים. לסיוון יש ניסיון רב בתחום המוזיקה, הוציאה אלבום בכורה לתחנות הרדיו שכתבה והלחינה.
כאן תוכלו לראות כתבה שעשו על סיוון

סיוון דרי

הקלטה מקצועית אחרי כל 12 שיעורים

לאחר כל 12 שיעורים עם סיוון התלמיד מקליט שיר באולפן עם בן גולן המפיק המוזיקלי שלנו. הקלטת השיר נעשית לאחר שהתלמיד עבד על הגשת השיר בצורה הטובה ביותר. סיוון מלווה את התלמיד בזמן ההקלטה. כל הקלטה כזאת מציגה לתמיד את התהליך שעבר במהלך השיעורים ואת ההשתפרות שלו. ההקלטות משפרות את הביטחון של התלמיד והוא יכול להשמיע לסביבה את התוצרים שעבד עליהם. 
בנוסף, לאחר ההקלטה יוצאים להופעות על במה לייב כדי להתנסות בעמידה על במה ומול קהל.

עם איזה יכולות יוצאים מהשיעורים בסטודיו גולן?

אנחנו מאמינים שהדבר הכי חשוב שיוצאים איתו לעולם בחוץ אחרי השיעורים זה קודם כל ביטחון עצמי גבוה ושיפור המסוגלות העצמית. שיעורי פיתוח הקול שמעבירה סיוון משפרים את כל היכולות המוזיקליות.

מה אומרים התלמידים שלנו?

התלמידים שלנו אומרים הכל, רק נציין שאחת התלמידות שלמדה אצלנו היא מיקה משה שלאחר מכן המשיכה לתוכנית ריאליטי – בית ספר למוזיקה, ושם הגיעה למקום השלישי והמכובד

איפה מתקיימים השיעורים?

השיעורים מתקיימים בסטודיו גולן שבקרית שמונה, בסטודיו יש לנו אולפן הקלטות שלנו עם ציוד מקצועי. תרגול השיעורים במקום כזה מכין אותם לעבודה באולפנים והקלטת שירים.

איך נרשמים לשיעורי פיתוח קול בסטודיו גולן?

קלי קלות! ממלאים את הפרטים בתחתית העמוד ונחזור אליכם לקביעת שיעור ניסיון.

דילוג לתוכן